Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

UWAGA !!!! na stare torty Pani Katarzyny G. z Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Mielnicki Damian Jastrząbek monika wyszyńska Grzegorz C Krzysztof J marian mmmmmmm Dorota Hanna Dominika P Michał Tokarski Karolina Skibińska kajak Ż Catherine Bakes Andrzej Jasielczuk Darek1234 (2078 niezalogowanych)
10 Postów
Wiking
Witam , jakies 3 lub 4 miesiace temu zamowilam u niejakiej Katarzyny G. tort ktory byl stary masa miala byc marcepanowa okazalo sie ,ze byl to najtanszy marcepan niewadomego pochodzenia tort byl wkonany fatalnie moje dziecko zrobiloby go lepiej.Cala rodzina chorowalismy dwa dni po torcie.Masa miala byc truskawkowa a niestety byly to jakies plastikowe truskawki.NIE POLECAM nikomu!!!!NA dodatek dostalam go w jakims dziwacznym kartonie i przesmiardl lodowka ...
Zgłoś wpis
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
..smacznego
Zgłoś wpis
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Jeania16 napisał:
Witam , jakies 3 lub 4 miesiace temu zamowilam u niejakiej Katarzyny G. tort ktory byl stary masa miala byc marcepanowa okazalo sie ,ze byl to najtanszy marcepan niewadomego pochodzenia tort byl wkonany fatalnie moje dziecko zrobiloby go lepiej.Cala rodzina chorowalismy dwa dni po torcie.Masa miala byc truskawkowa a niestety byly to jakies plastikowe truskawki.NIE POLECAM nikomu!!!!NA dodatek dostalam go w jakims dziwacznym kartonie i przesmiardl lodowka ...
A dlaczego nie zamowili jak normalny czlowiek w cukerni?
Nawet w Meny mozna zamowic torty i ciasta.
Zgłoś wpis
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Elise napisał:
Jeania16 napisał:
Witam , jakies 3 lub 4 miesiace temu zamowilam u niejakiej Katarzyny G. tort ktory byl stary masa miala byc marcepanowa okazalo sie ,ze byl to najtanszy marcepan niewadomego pochodzenia tort byl wkonany fatalnie moje dziecko zrobiloby go lepiej.Cala rodzina chorowalismy dwa dni po torcie.Masa miala byc truskawkowa a niestety byly to jakies plastikowe truskawki.NIE POLECAM nikomu!!!!NA dodatek dostalam go w jakims dziwacznym kartonie i przesmiardl lodowka ...
A dlaczego nie zamowili jak normalny czlowiek w cukerni?
Nawet w Meny mozna zamowic torty i ciasta.


Chytry dwa razy traci, pewnie sa za drogie
Zgłoś wpis
11 Postów
Wiking
Jak trzy lub cztery miesiące go w lodówce trzymałaś, to nie dziw się że jest stary i Ci lodówką prześmiardł.
Zgłoś wpis
197 Postów
Antoni Perez
(PeReZ)
Stały Bywalec
A ja myślał, że każda Polka potrafi sama tort zrobić.
Zgłoś wpis
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
PeReZ napisał:
A ja myślał, że każda Polka potrafi sama tort zrobić.
Cos mi sie wydaje, ze mylisz czasy naszych babć z obecnymi.
Wtedy kazda Polka potrafila sama zrobic tort. Teraz, to juz czesciej nie niz tak.
I to nie dotyczy tylko Polek. Porozmawiasz z mlodzieza w Norwegii (albo raczej z mlodymi), to sie przekonasz, ze tu to samo.
Taki to juz jest efekt komercjalizacji.
Zgłoś wpis
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
SENTEX napisał:
Nie porównujecie Polskiej młodzieży do Norweskiej ,Norwescy nastolatkowie sa totalnie nieprzystosowani do zycia dlatego tez taka ich ilosc korzysta z zasilkow przejsciowych
Bo maja taka mozliwosc. W Polsce mlodziez z braku innych mozliwosci, żeruje na rodzicach. Niestety jest jak jest.
Zgłoś wpis
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
A od czego jest internet?
Wystarczy chciec, miec troche czasu i wiedziec "ile to jest pol szklanki maki"
Zgłoś wpis
10 Postów
Wiking
Problem polega na tym,ze brak czasu przy 2 dzieci. Nastepnym razem bede wolala sama zrobic i wowczas bede wiedziala co wkladam do niego.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok