Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

PRZELEW ZE SPAREBANKEN - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz Krupa Piterro . maniekwilk modex M P Daniel Żmuda Paulina d Mendiz Mendi (2707 niezalogowanych)
8 Postów

(zbyszek3121)
Wiking
Witam, próbuję zrobić przelew ze sparebanken na PKO BP waluta ( mam kontow alutowe w Nok)-robię przelew w koronach - ale na końcu operacji wyskakuje mi informacja: Feltet "Kostander skal betalast av"er feil i samsvar med. Finassavtalelova" nie wiem co to znaczy? miał ktoś taką sytuację?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Lechoog)
Nowicjusz
zbyszek3121 napisał:
Witam, próbuję zrobić przelew ze sparebanken na PKO BP waluta ( mam kontow alutowe w Nok)-robię przelew w koronach - ale na końcu operacji wyskakuje mi informacja: Feltet "Kostander skal betalast av"er feil i samsvar med. Finassavtalelova" nie wiem co to znaczy? miał ktoś taką sytuację?Po prostu musisz zaznaczyć kto płaci za ten przelew.
Ty sam tu w Norwegi i w Polsce, czy też po połowie, a dalej jest odnośnik do tabeli opłat na stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(zbyszek3121)
Wiking
dziękuję za informację. Ja wybrałem opcję że płacę tutaj w polskim banku (czyli odbiorca płci)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(zbyszek3121)
Wiking
powiedzcie proszę co mam wpisać robiąc przelew w NOK z Sparebank na PKO Bp (konto walutowe). Co wpisać w :
1. Valutasort?
2.Overforesi.................hvis annen enn valgt over
3. Omkostinger betales av
4. Opplysninger for myndighetsr apportering:
- betalingsart
-belopet gjelder

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok