Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Usuniecie tatuazu - Norwegia

Czytali temat:
Kamil Kamil Klaudia Przemus Paula Patrycja (1795 niezalogowanych)
6 Postów
Heidi Oska
(heidi2014)
Wiking
Orientuje sie ktos czy w Oslo jest jakies dobre studio tatuazu w ktorym usuwaja "bledy mlodosci"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
DirtyDiana napisał:
Orientuje sie ktos czy w Oslo jest jakies dobre studio tatuazu w ktorym usuwaja "bledy mlodosci"?

A jak taki tatuazysta ma usunac tatuaz? Wyssac dropinki tuszu ze skory? Z tego co wiem, tatuaze usuwa sie laserem. Zabieg wykonuje leakrz dermatolog. Bedzie cie czakac kilka zabiegow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Heidi Oska
(heidi2014)
Wiking
W Polsce sa salony gdzie usuwaja tatuaze stad moje pytanie czy tutaj tez sa takowe salony.Orientuje sie jak to wszystko wyglada. Nie pytalam czy jest tatuazysta ktory mi go usunie a studio w ktorym usuwaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Wydaje mi sie,ze lepiej usunac w PL, znajac ceny zabiego laserowych w Norwegii moze to byc droga impreza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Heidi Oska
(heidi2014)
Wiking
Pewnie masz racje w Pl to za usuniecie tego co mam jednorazowo 400.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Tyle sie mowi ze tatuaz jest na cale zycie ,ale nie ludzie nie sluchaja a pozniej problemy. Bo ja chce byc sexy i cool to jebne sobie dziare ,
Wszystko jest dla ludzi ale tatuaz to nie zabawka ze mozesz go tak o sobie wyrzucic.
Jak juz robic tatuaz to na cale zycie a nie na mlodosc..
Co do usuwania tatuazy to napewno sa.
wpisz w Google fjerning av tatoveringer oslo pris mozesz dodac i ci wyszkoczy co i jak. Pozdrawiam.
ale strzelam ze cena cos 6-8 kolek za cale usunecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Heidi Oska
(heidi2014)
Wiking
Z tego co sie orientuje to teraz mozna usuna tatuaz calkowicie owszem wymaga to czasu i bolu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok