Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Powrót do formy. Poszukiwany trener mentor - Norwegia

Czytali temat:
(721 niezalogowanych)
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
Siemanko. Tak jak w tytule powrót do formy i poszukiwany jest trener mentor, czy jest takowy godny polecenia w Oslo? Może znajdzie się jakiś Polak pracujący na siłowni w Oslo, chcący dopisać do swoich osiągów kolejnego osobnika, któremu pomógł wrócić do formy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
No nie wierzę, że nie ma Polaka pracującego na siłowni w Oslo... może być też ktoś stąd, może ktoś zna jakąś siłownie, gdzie jest trener, który pomoże w rozpisaniu treningu, ogólnie zna się na swoim fachu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Nie , nie spotkalem sie z polskim trenerem na silowni tutaj w Oslo , a chodzilem na kilka silowni , z 7 moze . Wiekszosc jedzie albo w domu albo na wlasna reke , norwescy trenerzy maja prawie zero doswiadczenia . Jak bylem ostatnio na silce przed wakacjami to trener norweski ponad 30 lat byl mniejszy ode mnie ... a ja dopiero zaczynam swoja przygode z silownia. Natomiast dobrych trenerow mozna spotkac w sztukach walki . Kickboxing itp , poznalem sporo umiesnienonym i wysportowanym gosci. Niektorzy kozacko wygladali nawet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Juras88 napisał:
Siemanko. Tak jak w tytule powrót do formy i poszukiwany jest trener mentor, czy jest takowy godny polecenia w Oslo? Może znajdzie się jakiś Polak pracujący na siłowni w Oslo, chcący dopisać do swoich osiągów kolejnego osobnika, któremu pomógł wrócić do formy...
a ten osobnik to w jakiej dziedzinie miał kiedyś formę, co to jej teraz szuka z powrotem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
EmilSykula napisał:
Nie , nie spotkalem sie z polskim trenerem na silowni tutaj w Oslo , a chodzilem na kilka silowni , z 7 moze . Wiekszosc jedzie albo w domu albo na wlasna reke , norwescy trenerzy maja prawie zero doswiadczenia . Jak bylem ostatnio na silce przed wakacjami to trener norweski ponad 30 lat byl mniejszy ode mnie ... a ja dopiero zaczynam swoja przygode z silownia. Natomiast dobrych trenerow mozna spotkac w sztukach walki . Kickboxing itp , poznalem sporo umiesnienonym i wysportowanym gosci. Niektorzy kozacko wygladali nawet.

to nie poprawiłeś mi humoru :/. niedobrze, że nie ma tutaj takich ludzi :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Krzysiek Nowaczek
(krzynow)
Nowicjusz
EmilSykula napisał:
Nie , nie spotkalem sie z polskim trenerem na silowni tutaj w Oslo , a chodzilem na kilka silowni , z 7 moze . Wiekszosc jedzie albo w domu albo na wlasna reke , norwescy trenerzy maja prawie zero doswiadczenia . Jak bylem ostatnio na silce przed wakacjami to trener norweski ponad 30 lat byl mniejszy ode mnie ... a ja dopiero zaczynam swoja przygode z silownia. Natomiast dobrych trenerow mozna spotkac w sztukach walki . Kickboxing itp , poznalem sporo umiesnienonym i wysportowanym gosci. Niektorzy kozacko wygladali nawet.Jeśli podobają ci się umięśnieni goście którzy w dodatku kozacko wyglądają to jesteś gejem. Na pewno znajdziesz swoją drugą połówkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tak
i oni obaj w zasadzie to powinni do formy wracać ale w lokalach z wyszynkiem
po alkoholu szybciej się zaprzyjaźnią z trenerami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Tak zgadles lubie chlopcow .. ludzie to naprawde nie maja co robic, tylko interesowac sie zyciem innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(DOMI93)
Wiking
Hej

Ja moge Ci polecic mojego trenera. MA duze doswiadczenie i jest naprawde swietny w tym co robi z tym ze jest Norwegiem. Wejdz sobie na strone www.fitness4u.no i tam znajdziesz kontakt do Bjørgulf Hansen. Mozesz tez pojsc osobiscie do jego sklepu kolo Rådhuset.

Ma swoj fitness team gdzie ludzie konkuruja we wszystkich klasach. Ale oprocz przygotowywania zawodnokow zajmuje sie tez onlline couching.
NA Elixi tez jest kilku dobrych trenerow ale nie poznalam zadnego polaka

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok