Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak opłacić zaległości za bramki? - Norwegia

4 Posty
Radosław Solski
(Dream23)
Wiking
Witam.

Pare lat temu wyjechałem do Norwegii i nie wiedziałem, że trzeba płacić za bramki, zadowolony z zarobków wróciłem do Polski, po jakimś czasie przyszła mi faktura za przejazd przez ww bramki, fakturę tą zlekceważyłem i najzwyczajniej wywaliłem do kosza, chcę teraz wyjechać do Norwegii innym autem z innymi tablicami ale jeżeli mnie złapią to podejrzewam, że będę mieć problemy... i tu moje pytanie: Gdzie mogę opłacić zaległości ? czy istnieją jakieś strony internetowe przez które mogę to zrobić z Polski przed wyjazdem ? i czy nie będzie problemu jeżeli teraz opłacę po około 4 latach ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Spróbuj tutaj, może znajdziesz jakieś rozwiązanie www.autopass.no/en/autopass
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Radosław Solski
(Dream23)
Wiking
Dziękuję, poszukam i dam znać. A nie wiesz czy był by problem przy ewentualnym zatrzymaniu aby opłacić zaległości ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Radosław Solski
(Dream23)
Wiking
Niestety na tej stronie nie udało mi się znaleźć nic, co by pomogło opłacić zaległości sprzed 4 lat, jedyne zaległości które mógł bym opłacić to sprzed 2 tyg tj. 14 dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
To może znajdź na tej stronie kontakt mailowy lub telefoniczny i zapytaj jak możesz to zrobić....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Radosław Solski
(Dream23)
Wiking
Dziękuję ci madeleine za pomoc . Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to piszcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Krzysztof Zarzycki
(Grubyzamo)
Początkujący
oraz na większości stacji shell możesz zapłacić za przejazd przez bramki,tam mają dostęp do bazy danych,musisz tylko podać numer rejestracyjny......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Grubyzamo napisał:
oraz na większości stacji shell możesz zapłacić za przejazd przez bramki,tam mają dostęp do bazy danych,musisz tylko podać numer rejestracyjny......

kiedys ESSO, teraz shell?? okej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Krzysztof Zarzycki
(Grubyzamo)
Początkujący
Yatsek napisał:
Grubyzamo napisał:
oraz na większości stacji shell możesz zapłacić za przejazd przez bramki,tam mają dostęp do bazy danych,musisz tylko podać numer rejestracyjny......

kiedys ESSO, teraz shell?? okej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Krzysztof Zarzycki
(Grubyzamo)
Początkujący
Grubyzamo napisał:
Yatsek napisał:
Grubyzamo napisał:
oraz na większości stacji shell możesz zapłacić za przejazd przez bramki,tam mają dostęp do bazy danych,musisz tylko podać numer rejestracyjny......

kiedys ESSO, teraz shell?? okej...



nom...np w arnie jest nawet tablica informacyjna.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok