Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

TATUAŻ - Norwegia

142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
Cześć dla wszystkich

czy znacie dobrego , sprawdzonego rodaka bądź też nie rodaka w tatuowaniu ? w Oslo
Dziękuje pomocnikom za odpowiedź

Pozdrawiam Ja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
corny knut
(grandemilan)
Wiking
podbijam pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(lordvein)
Wiking
Paweł Skarbowski Timeless tattoo, bierze coś około 1500/2000 NOK/h,ogólnie całe studio do polecenia.

Attitude studio Oslo,electric Linda i Gunnar V -chyba 2 najlepszych tatuatorów w stylu realistycznym w Norwegii.2000Nok/h

Znam też jedną freelancerke Age,wykonuje tylko własne wzory.

Edit
Napiszcie w jakim stylu chcecie tatuaż to mogę doradzić konkretne studio i artystę.Tak swoją drogą,jeżeli jeździcie do Polski to lepej zrobić w kraju dziarę,po pierwsze taniej i poziom o niebo wyższy niż tu.Omijać też z daleka Lokka tattoo,kolo bierze sporo ,jest słaby i dziara bardzo długo.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
Ło jakie ceny. Ja mam w Krakowie ziomka, który dziaba po taniości. Mam na lewej stronie łydki Hannibala, za którego dałem 300 pln a wygląda tak:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
No najlepiej bedzie zrobic w Polsce jak bedziecie przejazdem czy cos. Tutaj niedosc ze ceny wysokie to i jakosciowo pewnie odpada. kurde 300 zl za taka swietna dziare , niezle.
Bardzo ladna dziara Juras , Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
EmilSykula napisał:
No najlepiej bedzie zrobic w Polsce jak bedziecie przejazdem czy cos. Tutaj niedosc ze ceny wysokie to i jakosciowo pewnie odpada. kurde 300 zl za taka swietna dziare , niezle.
Bardzo ladna dziara Juras , Pozdrawiam.


no elegancka, mam jeszcze naszego Polskiego Orełka z godła na żebrach, tez u niego robiłem i dałem za niego 200 pln. Gościu zajebiście dziaba, co widać po focie wyżej, i tanio bierze. Ja w grudniu u niego jestem znowu zapisany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Pewnie z czasem tez sobie jakis tatuaz zrobie , tylko narazie wolalbym reke itd , No a tutaj jak ktos pisal cenowo strasznie drogo tutaj w Oslo. Widac ze masz pasje do tatuazy A w polsce praktycznie za grosze mozna zrobic przejazdem i do tego w profesjonalnym studiu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
EmilSykula napisał:
Pewnie z czasem tez sobie jakis tatuaz zrobie , tylko narazie wolalbym reke itd , No a tutaj jak ktos pisal cenowo strasznie drogo tutaj w Oslo. Widac ze masz pasje do tatuazy A w polsce praktycznie za grosze mozna zrobic przejazdem i do tego w profesjonalnym studiu.

hehe zrobiłem sobie 1 i dalej leci, ale przemyślane są moja tatuaże. nie robię sobie byle czego, tylko coś co czuję, lubię. Hannibala jako postać uwielbiam, film przezajebisty. Teraz obok Hannibala chcę sobie zrobić Freddego Kruegera , też taki psychol typu Hannibal, więc zgra się . Polecam swojego znajomego, niedawno otworzył lokal praktycznie w centrum Krakowa. Bierze taniej niż studia profesjonale, a robi tak samo profesjonalnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marza Mania
(Maja85)
Wiking
hmm....podpisuje sie wyżej .... i polecam studio w Gdańsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Dobra niech to bedzie temat zbiorczy o tatuazach. Planuje pierwsza dziare na pazdziernik /listopad
Krakow troche daleko , wybieram sie do Szczecina lub wlasnie Gdanska, bede przejazdem . Tak mi pasuja promy.
Maja85 jak sie nazywa studio ktore polecasz w Gdansku? Maja swoja strone internetowa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok