Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poznam normalną KOBIETĘ - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak Mario Maj Dariusz Pasternak (1189 niezalogowanych)
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
Siemanko, mam jeszcze 25 lat . Poznam normalną Kobietę żeby wyjść na spacer, pogadać, pośmiać się itp. Nie znam tu nikogo, bo dopiero od miesiąca pomieszkuję w Oslo. Nie będę się rozpisywał o sobie tutaj, jeśli macie ochotę poznać, porozmawiać zapraszam odezwać się na PW
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
jan pociecha
(kenaj321)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Siemka , daj sobie spokoj z poznawaniem przez internet , chociaz czasami i to dziala Lepiej wyskoczyc na jakies balety do centrum , ja mam czas na weekendzie bo tak to praca i studia. Teraz duzo imprezowiczow jest bo studenci zaczyna zawsze kogos poznac mozna. Gdybys chcial gdzies do centrum wyskoczyc to pisz blizej weekendu jakos sie zgadamy. Pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Juras88 napisał:
Siemanko, mam jeszcze 25 lat . Poznam normalną Kobietę żeby wyjść na spacer, pogadać, pośmiać się itp. Nie znam tu nikogo, bo dopiero od miesiąca pomieszkuję w Oslo. Nie będę się rozpisywał o sobie tutaj, jeśli macie ochotę poznać, porozmawiać zapraszam odezwać się na PW
taa
pewnie kolejny marynarz, co to
zostawił w Polsce jakąś niewiastę i naobiecywał, że wyjeżdża tylko aby zarobić na dom
i że zawsze ją kochał i tylko kochał będzie
o niej myśli i śni
tak jej tam przez telefon
a tu na boku szuka odrobiny ciepła i wilgoci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
Juras88 napisał:
Siemanko, mam jeszcze 25 lat . Poznam normalną Kobietę żeby wyjść na spacer, pogadać, pośmiać się itp. Nie znam tu nikogo, bo dopiero od miesiąca pomieszkuję w Oslo. Nie będę się rozpisywał o sobie tutaj, jeśli macie ochotę poznać, porozmawiać zapraszam odezwać się na PW
taa
pewnie kolejny marynarz, co to
zostawił w Polsce jakąś niewiastę i naobiecywał, że wyjeżdża tylko aby zarobić na dom
i że zawsze ją kochał i tylko kochał będzie
o niej myśli i śni
tak jej tam przez telefon
a tu na boku szuka odrobiny ciepła i wilgoci


co za peszek nie zgadłeś. stereotypów idź szukaj gdzieś indziej. Wyznaję zasadę: mam kobietę, nie robię z pisiora mopa. Nie zdradzam, bo szczerze kocham! Peace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Juras88 napisał:
Wyznaję zasadę: mam kobietę, nie robię z pisiora mopa. Nie zdradzam, bo szczerze kocham! Peace
no teraz w końcu zrozumiałem
czyli nie miałeś jeszcze w życiu kobiety
no to powodzenia i
ALOHA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
Juras88 napisał:
Wyznaję zasadę: mam kobietę, nie robię z pisiora mopa. Nie zdradzam, bo szczerze kocham! Peace
no teraz w końcu zrozumiałem
czyli nie miałeś jeszcze w życiu kobiety
no to powodzenia i
ALOHA


i znowu nie trafiłeś. Słabego coś cela masz, (jak już docinkami jedziemy ) jak tak trafiasz to współczuje Twojej kobiecie(jeśli takowa jest). Tobie też powodzenia i szerokości . Peace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Juras88 napisał:
Siemanko, mam jeszcze 25 lat . Poznam normalną Kobietę żeby wyjść na spacer, pogadać, pośmiać się itp. Nie znam tu nikogo, bo dopiero od miesiąca pomieszkuję w Oslo. Nie będę się rozpisywał o sobie tutaj, jeśli macie ochotę poznać, porozmawiać zapraszam odezwać się na PW


hmmm,normalną...a jak bedzie nie normalna To co wtedy takie tez sa fajne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Bez sensu jest komentowanie postow tego uzytkowniaka. Jasta to jakis zakompleksiony czlowiek co przez internet wyzywa swoje zale i wszystkich wkolo krytykuje . Krytykowac to kazdy potrafi , ja juz jego posty przewijam nawet nie czytam co tam sepleni sobie pod nosem. Zreszta widac to po ilosci postow na forum 12000 postow hhh , nie masz zycia poza forum czlowieku? Zal mi ciebie czlowieku. Kurde , krytuje innych ze polacy zaa granica to wszystko psuja a pewnie sam niczego w zyciu nie osiagnac poza siedzeniem na dupie i pisaniu personalnych wycieczek , wez najlepiej odpusc sobie to forum , nikt cie tutaj nie lubi i nie slucha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Dalibor Domagoj
(Juras88)
Nowicjusz
Przemko napisał:
Juras88 napisał:
Siemanko, mam jeszcze 25 lat . Poznam normalną Kobietę żeby wyjść na spacer, pogadać, pośmiać się itp. Nie znam tu nikogo, bo dopiero od miesiąca pomieszkuję w Oslo. Nie będę się rozpisywał o sobie tutaj, jeśli macie ochotę poznać, porozmawiać zapraszam odezwać się na PW


hmmm,normalną...a jak bedzie nie normalna To co wtedy takie tez sa fajne


o normalność mi chodziło np że kocha, bo kocha, a nie kocha bo ma sie siano
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok