Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

6 Postów

(Ernesto)
Wiking
Jest jeszcze ktoś chętny? Jeżeli tak to proszę o kontakt. można zorganizować bliżej centrum, naprzeciwko Ole bulls gate 39

A ze stovner aktualne?
Na dzień dzisiejszy pogoda idealna... aż się łezka w oku kręciła jak boisko było puste...

Pozdrawiam
Ernesto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Ernesto)
Wiking
Odświeżam temat, ktoś chętny pograć w siatkę?

Oczywiście amatorsko, na piasku.
Miejsce:
Torshovgata 22
0476 Oslo
Grünerløkka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
Katarzyna Gajdosz
(yenever711)
Stały Bywalec
Mybedziwmy się zbierać ale po wschodniej części Oslo / liorenskog jak ktoś coś to zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Początkujący
Ernesto ja sie pisze, wlasnie sie wprowadzilem do Stolicy i mnie rozsadza energia. Po robocie chetnie bym sie powyginal. Daj znac w razie jakby co na PRIV albo ogolnie na forum. Pozdrawiam tych co chca sie ruchaccccc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Krzysiek B
(vbass119)
Wiking
Hej, a może po zachodniej stronie zbietają sie ludzie pograc troszke?? Sandvika i okolice?? Ktoś coś??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
kajak Ż
(kajak)
Wiking
Jestem chętny na siatkówkę czy nogę. mieszkam na Roa (zachodnia część Oslo), ale do sandviki zawsze można dojechać w razie co pisać śmiało!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(driver32)
Wiking
nooo... juz myslalem ze nigdy nie znajde takiej propozycji!!! ja sie odezwe . Witam. Dzisiaj jade do PL na dwa tygodnie ale mieszkam w Lorenskog (niedaleko jeziora) i moge sie juz zglosic do nastepnego grania w siatkowke czy na plazy czy gdziekolwiek indziej!!! wiec jak sa chetni albo juz macie jakas ekipe stala to ja chetnie dolacze. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
andy 20
(andy20)
Wiking
Gracie moze dzisiaj?? Jesli tak, to gdzie i o ktorej??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok