Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

poród w Rikshospitalet - Norwegia

Czytali temat:
(10094 niezalogowanych)
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
Witam
Mam wielka prośbę, do kobietek, które w przeciągu ostatnich paru miesięcy, miały te przyjemność rodzic w Rikshospitalet, by odezwały się do mnie, opowiedziały o tym, jakich wrażeń doznały, jaka opieka, jak to się wsz odbywa. Zostaje mama drugi raz, po 10 latach i przyznam trochę mam obawy. Nowe miejsce, inny język....wszystko inne i raczej nie porównywalne z tym co przeżyłam 10 lat temu w PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
Proszę o info w wiadomościach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
no kurcze!! żadna z was nie rodziła w tym szpitalu ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
AnkaOslo z
(AnkaOslo)
Wiking
halo a na kiedy masz termin??? Ja również będę miała przyjemność tam rodzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
Hej. Termin od 25 listopada do 1 grudnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
Generalnie, to mogę juz w każdej chwili
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
AnkaOslo z
(AnkaOslo)
Wiking
Heja!

Oj na chwilke musiałam do PL skoczyć na badania, a TY już pewni jesteś po porodzie ze swoim kochanym maleństwem.

Jak było, jak ten szpotal???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
hej
Tak jak mówisz, ja już ze swoją Zuzanką w domku.
Szpital rewelacja!! wszystkie położne , a przewinęło sie ich koło parenaście jak nie więcej, są super, miłe, przyjazne. ) nie masz się co martwić, bardzo dobra opieka
nie bierz do szpitala dużo rzeczy, wszystko jest. od pieluszek po body, kocyki itd...dla ciebie tez wsz najpotrzebniejsze rzeczy znajdziesz.... Po porodzie dostajesz pokoj z drugą kobietą. dzielicie lazienke. w lazience szafka w której znajdziesz wsz czego potrzebujesz. wez kosmetyki dla siebie i wyprawke. generalnie nic więcej z domu nie bedzie Ci potrzebne . Możesz w sumie wziąc sobie dresy, ich koszule są krótkie. po wsz , po prysznicu wskoczysz w dresik i działasz przy dzidzi )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Hej Kobitki
Ja mam termin dopiero na luty ale rowniez bede rodzila w Rik.jestem strasznie przejeta zastanawiam sie jak to bedzie podczas porodu.Jestem w drugiej ciazy,pierwsza przeszlam 3 lata temu.
Z tego co napisalas nie ma sie czego obawiac a wiec tylko teraz czekac na szczesliwe rozwiazanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
AnkaOslo z
(AnkaOslo)
Wiking
Witajcie

Gratulacje Kropkastopka !!

Fajowo ze już z Zusia w domku i wszystko jest super!

Bardzo Ci dziekuje za opis warunków w szpitalu, ufff....jest to mój 1 porod, do tego w Oslo a już mam dość tych wszystkich opinii które się przewalają przez fora o masakrycznym wrecz traktowaniu kobiet cieazrnych i nieludzkim zachowaniu podczas porodu. Wiec powiem szczerze uspokoiłaś mnie.

Ja mam termin na czerwiec dopiero, teraz w styczniu ide na badania połówkowe.

A korzystałaś ze znieczulenia podczas porodu?

A Ty Krystyna rodzilas 3 lata temu w NO, czy PL?

Pozdrawiam Was Kobitki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok