Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

nauka języka u pani Ellen Sophie Lande - Norwegia

28 Postów

(Mikael Elisabetarson)
Wiking
Witam
Czy ktoś był już z was na nauce języka u tej pani? Czy jest dobra nauczycielka?
Zgłoś wpis
2 Posty
Zibi Zibi
(ZZ12)
Wiking
Tak chodziłam do pani ELen razem z mężem i jesteśmy zadowoleni.Umie w fajny sposob wytłumaczyć jak się czyta i wypowiada słowa.Mąż rozmawia już po norwesku ja trochę ponieważ potrzebuję więcej czasu.Wcześniej chodziłam na zajęcia przy kościele ale to była jakaś pomyłka nic nie rozumiałam i tak jak czytałaś z błędami to wcale nie poprawiali czytało się z błędami a uczyły też nor weszki.Ja polecam panią Elen Lande,pozdrawiam i życzę dobrej nauki
Zgłoś wpis
10 Postów
Wioletta Ruszkiewicz
(Wioletta05)
Wiking
W jakim miescie?
Zgłoś wpis
2 Posty
Zibi Zibi
(ZZ12)
Wiking
W Oslo
Zgłoś wpis
1 Post
Konik Szachowy
(KonikSzachowy)
Wiking
Cześć,

zdecydowanie polecam. Kurs obejmuje nie tylko język, ale i znacznie więcej, czego na kursie z ESKK się nie dowiesz.

Rafal
Zgłoś wpis
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
Mikael Elisabetarson napisał:
Witam
Czy ktoś był już z was na nauce języka u tej pani? Czy jest dobra nauczycielka?


Nie polecam, naciagaczka. Obiecuje male grupy,a na spotkaniu witam sie z 10 lub 12 osobami..
Zgłoś wpis
36 Postów
Marta F
(MartaF)
Nowicjusz
Janin napisał:
Mikael Elisabetarson napisał:
Witam
Czy ktoś był już z was na nauce języka u tej pani? Czy jest dobra nauczycielka?


Nie polecam, naciagaczka. Obiecuje male grupy,a na spotkaniu witam sie z 10 lub 12 osobami..


Hmm, a czy nie jest tak, że po pierwszych zajęciach z tych 10-12 "chętnych" osób zostaje może 5, które decydują się podjąć naukę? Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z kursu, jeśli nie odpowiada ilość osób w grupie Ja z kolei spotkałam się z samymi dobrymi opiniami na temat nauki u p. Ellen

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
11 Postów
Magdalena Domin
(MadziaD)
Wiking
Moje wrazenie byly rowniez bardziej negatywne. Bardzo mila kobieta i potrafila przekazac wiedze dla poczatkujacych ale dwie rzeczy byly dla mnie nie do przeskoczenia. Jedna juz zostala opisana, czyli za duza ilosc osob w grupie. Nie mozna liczyc ze ktos sie wykruszy, placi sie z gory wiec czy ktos przyjdzie czy nie, ja to nie powinno interesowac a skoro obiecuje 4-5 osob powinna sie tego trzymac. Druga sprawa to czasami zastanawialam sie czy ona skupia sie bardziej na praktykowaniu swojego polskiego czy naszego norweskiego... Wiem ze bylam w grupie dla poczatkujacych, bo to bylo dawno, jakies 2 lata temu wiec ciezko mowic od razu po norwesku ale brakowalo mi wlasnie cwiczenia wymowy i za duzo opowiada prywatnych historyjek wlasnie po polsku. W kazdym razie moze sie juz cos zmienilo, tak jak wspomnialam... bylo to juz troche temu. Pozniej uczylam sie prywatnie u znajomego, bylam tylko ja na lekcji i w taki sposob uwazam ze najszybciej mozna sie nauczyc jezyka
Zgłoś wpis
18 Postów

(afterparty)
Wiking
zgadzam sie ... nie warto szkoda czasu i .... najlepsza forma jezyka jest kontakt z norwegami ...
Zgłoś wpis
1 Post
Joanna Olichwer
(Olich)
Wiking
Serdecznie zapraszam na zajęcia prowadzone przez Panią Ellen-Norweżkę mówiącą w języku polskim.
Miła, domowa atmosfera, nieliczna grupa, skuteczne metody nauczania. Jestem bardzo zadowolona z zajęć...
POLECAM !!!
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok