Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Parking przed lotniskiem Warszawa-Okęcie - Norwegia

Czytali temat:
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
stmk napisał:
Rodzinka chce do mnie przyjechać na tydzień. Najlepiej byłoby podjechać bezpośrednio na lotnisko autem i tam gdzieś zaparkować. Pytanie gdzie? Najlepiej gdyby był to parking strzeżony.
--------
Zaparkuj najlepiej gdzies w lesie. Te 15 km rodzinka dojdzie z betami. A ty bedziesz do przodu 30 nok. Fajna wizyta sie szykuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Wzdłuż al. Krakowskiej masz kilka parkingów. Moim zdaniem ten przy Słowikowskiego parkingiokecie.pl/ ma dobre ceny w stosunku do jakości usługi. Całodobowy transfer busem parkingowym z i na lotnisko. Po wylądowaniu trzeba tylko do nich zadzwonić, aby kogoś wysłali. Sam plac jest duży, miejsca parkingowe dostatecznie szerokie. W najtańszej opcji tygodniowy postój masz za znacznie korzystniejsze pieniądze niż na lotnisku. Poza tym masz dobry wjazd zarówno od strony miasta jak i z obwodnicy/autostrady. Nie trzeba się błąkać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Ponawiam pytanie. Gdzie warto jest zaparkować przy Okęciu? Jaki jest problem by sobie wpisać w wyszukiwarkę > parking lotnisko okęcie < Niemniej jeżeli to problem to proszę:
1-> www.parkvia.com/pl-PL/parking-lotnisko/o...BwE&gclsrc=aw.ds <
2- > premiereparking.pl/ <
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok