Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Do Szwecji po maslo i chleb -bieda norweska - Norwegia

Czytali temat:
114 Posty

()
Początkujący
Chistoria zaczyna sie powtazac ,w latach 70 tych norwedzy jezdzili po maslo i chleb do Szwecji i po pomarancze na swieta ,cos podobnego bylo w Polsce itp .jak tylko pojawila sie ropa odcieli sie od Szwecji twierdzac ze sa bogadsi i sa naj naj w Scandynavi ,teraz zeby przetrwac jada do Szwecji i wykupuja WSZYSTKO. Pozatym juz im malo zostalo tych oszczendnosci a poza ropa nic tam nie ma ,czyli daja jeszcze jakies 5 lat i budrzet na wyczerpaniu ,dochodza tez info. Ze nowy zad calkowicie zablokuje naplyw nowej sily roboczej ,blokujac calkowicie wydawanie D -numer -ponoc od 1 Czerwca tego roku .
Czas nauczy zadumane w sobie spoleczenstwo Norweskie ,ktore chodzilo do lasyu po drzewo a teraz usmiecha sie drwiaco w Tesli ! Niedlugo te Tesle beda schronieniem dla szczurow ,chcialem powiedziec kurnikamy dla kur ale sorry kury zostana zjedzone i zostana SZCZURY !! takie jak to widzimyw Oslo stolicy spasione SZCZURY norweskie to co zostanie z Norwegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nie wiem gdzie ty żyjesz,ale to musi byc inny świat...
...z mojej perspektywy jest zupelnie odwrotnie...
...a może dzieli nas tylko jedno?
...ja robie zakupy w vinmonopolet...
...a do ciebie chyba już zawitał przemyt...
...zacytuje werset piosenki liroya...
...,,jest piątek tygodnia koniec i początek,, ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
nie slucha liroja a kto to jest lirij jakis tam to jakis bruk ! i mowie o norweski dziadostwie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Prawda i tylko prawda!! Tu zawsze byla bieda, szczegolnie w przez ostatnie 50 lat. Norwegi to same gupki co to gospodarzyc sie nie potrafia. Reszta to propaganda i mity ! Chwala sie, np, ze maja tani prad. 1 korona za kilowat. Phi.........tez mi cos U nas w PL tez kosztuje 1 korone. I co? Beda nam podskakiwac? My tez potrafimy ! Nieuki jedne !!!!!!!!!!!!!!.Za 5 lat to tu zostana tylko wilki i polaczki. Reszta wyemigruje do Polski za lepszym zyciem i praca.
Masz kolego glowe na karku ! Szkoda ze nie jestes tu premierem bo wtedy moze udaloby sie jeszcze ten kraj uratowac przed katastrofa. Tak trzymaj ! Walcz ! Liczymy na Ciebie !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

()
Początkujący
Trzeba walczyc i mowic prawde eliminowac tanie plotki i nazucane mity ,byc moze ze im wiecej prawdy powiemy tym wiecej informacji wyslemy -do naszycgh itp -
to sie nie tyczy tylko do Norwegi . Mysle ze na tym forum mozna zostawic info dla nowo przyjezdnych itp ,tak naprawde to ta Norwegia duzo nie daje ,ani tu duzo nieda sie zbudowac.-to jest wlasnie problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok