Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweski dobrobyt w Szwecji - Norwegia

114 Posty

(maverik)
Początkujący
Norwedzy okupuja Szweckie sklepy w przygranicznych miasteczkach ,w Stromstad Systembolaget przynosi wiecej dochodu niz 15 sklepow takiej sieci w Goteborgu,
Szwecki zad chce wprowadzic ograniczenia w sprzedazy alkocholu i papierosow dla Norwegow no i oczywiscie produktow zywnosciowych ,szweckie przygraniczne sklepy maja problemy z dostawamy ,produkty sa systematycznie wykupowane i nie ma ich dla szweckich konsumentow -po pracy Szwed przychodzi a tu na polkach pusto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
ja robie to samo tyle ze w Riksgransen na polnocy ,piwsko voda zarczie namiesiac tanio jak cholera ,klawo jak cholera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
mayoowna
(mayoowna)
Wiking
Witaj. Ja tu nowa a czytam, że doskonale zorientowany w "temacie" jesteś... Rezyduję w Kongsberg. Może znasz kogoś z okolic, mam na myśli oczywiście polonię tutejszą. Po 5 -ciu miesiącach pofrunąwszy do Naszego cudnego polskiego, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Jestem od trzech dni spowrotem i w permanentnym szoku. Kompletnie nie mogę się odnaleźć... Jak sobie poradziłeś z tym fantem, jak długo wśród fiordów i jak często odwiedzasz kraj? Pozdr. serdecznie. Maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Nie prościej polecieć sobie na weekend do Polski i przywieźć jedzenie? Odwiedzić znajomych? Przynajmniej szwedów byście nie denerwowali
Trzeba być hardkorem żeby pić wódkę z przemytu. Oszczędzać na własnym zdrowiu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Pare lat wstecz, to godzine jazdy od szwedziej granicy nie bylo zadnej pracy. Szwedzi tez byli tak sprytni i wszystko pozajmowali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok